Tribal House Electro Commercial Exculisive Sadece Burda
Tribalistik Forumlarına Hoşgeldiniz

Tribalistik Forumlarına Hoşgeldiniz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tribal house electro müzik üzerine herşey burada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemiz Yapılandırma Aşamına Girmiştir. Piyasada Olmayan Vip Parcalar Paylaşılmaya başlanacakdır. Bu Yüzden Sömürücü Üyelerimizi Siteden Silmek Zorundayız Üyeliğinizin Silinmemesi İçin Paylaşım Yapmanız Gerekmektedir http://www.smf123.net/s1/tribalis/index.php

Bakan Şahin'den ******'a: Emrin olur

YazarMesaj
salih
Süper Moderatör
Süper Moderatör
salih

Erkek

Bakan Şahin'den Baykal'a: Emrin olur Empty
MesajKonu: Bakan Şahin'den ******'a: Emrin olur   Bakan Şahin'den Baykal'a: Emrin olur Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 9:15 am

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, istifasını isteyen CHP Genel Başkanı Deniz ******'a, “Emirleri olur efendim” diye karşılık verdi.

Bakan Şahin, TBMM'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsal kesiminde mayın patlaması sonucu askerlerin şehit olduğunu söyleyen gazetecilere Şahin, “Öyle mi, şimdi mi aldık haberi? Son derece üzücü. Ben de sizden öğrendim. Herhalde güvenlik güçlerimiz ve ilgili bakanlıklar açıklama yapacaklardır. Şehit olan vatan evlatlarına rahmetler diliyorum. Şu anda söyleyebileceğim bu” diye konuştu.

Şahin, bir gazetecinin “CHP Genel Başkanı ******, dün istifanızı istedi” sözleri üzerine, “Emirleri olur efendim” dedi.
http://www.tribalistik.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bakan Albayrak: 1 Nisan'da seçim dönemleri yerine reform dönemi başlıyor
» Gülşen - Emrin Olur
» Gülşen - Emrin Olur
» Gülşen - Emrin Olur
» Gülşen - Emrin Olur