Tribal House Electro Commercial Exculisive Sadece Burda
Tribalistik Forumlarına Hoşgeldiniz

Tribalistik Forumlarına Hoşgeldiniz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tribal house electro müzik üzerine herşey burada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemiz Yapılandırma Aşamına Girmiştir. Piyasada Olmayan Vip Parcalar Paylaşılmaya başlanacakdır. Bu Yüzden Sömürücü Üyelerimizi Siteden Silmek Zorundayız Üyeliğinizin Silinmemesi İçin Paylaşım Yapmanız Gerekmektedir http://www.smf123.net/s1/tribalis/index.php

Barcelona'yı reddettiği ortaya çıktı

YazarMesaj
Dj Serhat Mix Club
Admin
Admin
Dj Serhat Mix Club

Erkek

Barcelona'yı reddettiği ortaya çıktı Empty
MesajKonu: Barcelona'yı reddettiği ortaya çıktı   Barcelona'yı reddettiği ortaya çıktı Icon_minitimeC.tesi Mart 30, 2019 1:14 pm

Barcelona'yı reddettiği ortaya çıktı 640x360_04ee83ea-660c-44a6-aed8-71484287da93

Fenerbahçe'nin sezon başında transfer etmek istediği forvet oyuncusu Odion Ighalo, Barcelona'yı reddedip neden Çin'de kaldığını söyledi.
Sezon başında Fenerbahçe'nin forvet transferi adayları arasında yer alan Nijeryalı forvet Odion Ighalo, Barcelona'yı neden reddettiğini açıkladı.

Barcelona yerine Çin'de kalmayı tercih eden Ighalo, tercihini ''Menajerim Barcelona'nın kiralama konusunda benle ilgili olduğunu söyledi. İspanya tecrübesi olan bir forvet arıyorlarmış. Aslında 6 aylığına yedek oynayacak birisini arıyorlardı. Barcelona'da oynamayı herkes hayal eder. Ama tüm saygımla söylüyorum ki, Çin'de 21 gol atmıştım ve bir yerde kısa vadeli bir oyuncu olmaktan fazlasını hak ediyordum.'' sözleriyle açıkladı.
http://tribalistik.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası